Letre 5 – revmatismus

LETRE 5

Letre 5 – čistí krev, lymfu, klouby a kůži

Indikace:

  • nemoci „znečištěné krve“ jako je např. dna a různé druhy revmatismu
  • lehká forma artritidy a artrózy – zarudnutí, otoky, bolest kloubů, záněty svalů, vazů, šlach, žil (křečové žíly, varikóza), dle tibetské medicíny záněty drum (s teplotou i bez ní) 
  • záněty střev
  • zarudnutí kůže, akné

Letre 5

Letre 5 (Padma Rheuma akutformel, Padma Rheutonin, Padma MoviTib) je založený na tradiční tibetské receptuře a je pojmenován po celosvětově známé rostlině Chebuli srdčité (Tinospora cordifolia).

Svojí chladivou, a přitom mírnou energií, vyvažuje teplo těla a kloubů. Letre 5 je pravděpodobně jeden z nejznámějších přípravků tibetské léčebné vědy vhodný pro mladé i staré.

Recept Letre 5 (Padma Rheuma akutformel, Padma Rheutonin, Padma MoviTib) je založený na tradiční tibetské receptuře a je pojmenován po celosvětově známé rostlině Chebuli srdčité (Tinospora cordifolia). Svojí chladivou, a přitom mírnou energií, vyvažuje teplo těla a kloubů. Letre 5 je pravděpodobně jeden z nejznámějších přípravků tibetské léčebné vědy vhodný pro mladé i staré.

Podle tibetské medicíny jsou metabolity vylučovány prostřednictvím žlučníku do střeva. To platí také pro čuser (tib. „žlutá tekutina“, lymfa, produkovaná ve žlučníku v důsledku trávicího procesu), která se obvykle vylučuje. Pokud k tomu nedojde kvůli nerovnováze energií ohně, větru a hlenu, pak čuser cirkuluje v celém těle, následkem toho se dostane do svalů, kostí a orgánových systémů a soustředí se zejména v kloubech a izoluje se na kůži. Nadměrné množství tekutiny čuser může vyvolávat zvýšený pocit lokálního tepla (trumtsi).

Letre 5 normalizuje tělesnou energii, zejména u tělesné konstituce s převahou energie ohně a hlenu nebo ohně a větru. V prvním případě nerovnováhy energií můžeme pociťovat proměnlivé teplo a chlad. Ve druhém případě se může projevit jako pocit „prázdného tělesného tepla“.

Složení: stonek chebule srdčité, kořen hořce žlutého, plod vrcholáku chebule, plod indického angreštu, mumio extrakt (mumio je v tibetské medicíně považováno za elixír dlouhého života s příznivými účinky na organizmus, ošetřující zejména nerovnováhu energii ohně).

Doporučené dávkování: 1/2 kávové lžičky (1–2 kapsle/ kuličky), 2x denně, půl hod. před obědem a večeří, zapít nejlépe teplou převařenou vodou.

Upozornění: pouze pro studijní účely

Napsat komentář

Share This