Padma NervoTib je přesně dávkovaným tibetským receptem, který podporuje vaši mentální rovnováhu a osobní život.

Pro koho je Padma NervoTib?

Pokojná mysl je vzácná. Klid, vyrovnanost, soustředění se na práci či studium a kvalitní noční spánek charakterizují stav nazývaný semde (mentální pohoda). PADMA NervoTib je přírodní doplněk pro ty z vás, kteří vnímáte, že se vaše mysl dostala mimo rovnováhu: cokoli děláte, máte pocit, že jste unavení, nedaří se vám soustředit svou mysl na jednu věc, naopak máte neustále hodně myšlenek, které vám nedají pokoje, krouží a jsou příliš agitované. Podobně neklidný je i váš spánek.

Z pohledu tibetské teorie elementárních energií je to způsobeno zvýšením energie větru. Příčiny mohou být různé: přemíra cestování, výzvy v práci, finanční nebo rodinné obavy, emoční vypětí, výjimečné situace nebo také nadměrná konzumace hořké, kyselé a syrové stravy nebo nápojů, jako jsou např. alkohol a káva.

Padma NervoTib (doplněk stravy) obsahuje: kmín kořenný, plod vrcholáku chebula, kořen lékořice, muškátový ořech, hřebíček, kořen omanu pravého, plod nepálského pepře, semena pískavice, pryskyřice kadidlovníku pilovitého, pryskyřice ločidla čertova lejna.

Doporučené dávkování: 1–2 kapsle, 1–2x denně, 30 min před snídaní a večeří, zapít horkou převařenou vodou (nebo čajem), případně smíchat s vývarem z kostí nebo vypít s trochou červeného vína.

 

 

Share This