Pozvánka na Festival tibetské medicíny

Norbu tibetská medicína a Akademie tradiční tibetské medicíny pořádá první ročník Festivalu tibetské medicíny.

Program:

10. 11. 2017 Tibet Open House, Školská 28, Praha 1.

18:00 Úvod do tibetské kultury
Roman Nenadl, lékař tibetské medicíny, Norbu tibetská medicína
Ješi Gawa, bývalý životopisec J. S. Dalajlamy XIV

18:15 Léčebné metody Tibetu
MUDr. Anastazja Holečko, Akademie tradiční tibetské medicíny

Tradiční tibetská medicína obsahuje bohatství léčebných metod, které jsou použitelné na všech kontinentech. Kromě asi nejvíc známých bylinných přípravků patří k léčebným metodám úprava životosprávy, tibetská jóga, externí terapie – jako masáže a akupresura – a dokonce duchovní metody vedoucí k uzdravení.

18:40 Tibetské medikamenty vyráběné ve Švýcarsku
PhDr. Herbert Schwabl, Padma AG

Přírodní přípravky tibetské medicíny obsahují starodávnou moudrost tibetských učenců. Tyto přípravky jsou vyráběné ze tří a více látek, ať už bylin či minerálů. Z důvodu komplexního složení mají přípravky tibetské medicíny velice mírný účinek a jsou dobře snášeny. PADMA vyrábí bylinné doplňky tibetské medicíny ve Švýcarsku již od r. 1970. Nejvyšší kvalita použitých bylin je zajištěna podle švýcarských standardů. Přípravky PADMA jsou vytvořeny na základě tibetského systému typologie těla, jeho fyzických a psychických tendencí.

19:00 Tibetská farmakologie
MUDr. Aleksandr Arbuzov, Sorig Khang International.

Původ tibetské farmakologie. Její role v systému Sowa rigpa. Co znamená medicínská látka a které látky je možné použít v medicínských přípravcích? Jaký je rozdíl mezi medicínou a jídlem? Proč je tibetská medicína efektivní: tradiční tibetský a moderní západní pohled.

11.–12. 11. 2017 Tibet Open House, Školská 28, Praha 1.

10:00 – 17:00 Workshop tibetských doplňků stravy PADMA AG – prezentace tibetských bylinných přípravků PADMA, které jsou nově uváděny na český trh.
MUDr. Aleksander Arbuzov představí indikaci, složení a používání přípravků PADMA, dále se na workshopu dozvíte, proč jsou přírodní látky účinnější než chemické, a jak mohou pomoci i při léčbě chronických onemocnění.

VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ

Pro registraci na festivalový den 10. 11. je nutné se předem přihlásit na email: info@tibetopenhouse.cz (počet míst je omezený).
Pro registraci na workshop 11.–12. 11. je nutné se předem přihlásit na email: info@tibetopenhouse.cz (počet míst je omezený).

Český překlad zajištěn

Napsat komentář

Share This