Příběh Petry z Pístiny

Mívala jsem dlouhodobě velké problémy se žaludkem, které se projevily po snědení jakéhokoliv jídla, ale také při projevu hladu. Bolest se dostavila vždy čtvrt hodiny po jídle, která přecházela až do nesnesitelných křečí žaludku. Bolesti a křeče se neprojevovaly jen po jídle, ale také před jídlem. Potíže vedly k nechutenství k jídlu. Měla jsem velké omezení potravin a jídel.  Zkoušela jsem například i dělenou stravu, která mi trochu pomáhala, ale potíží mě úplně nezbavila.

Před měsícem mi byl doporučen produkt Digestib, který by měl zlepšovat zažívání. Začala jsem Digestib užívat jedenkrát denně, a to hned po ránu před jídlem. Druhý den, co jsem začala Digestib užívat, bolesti a křeče zmizely. Dostala jsem chuť k jídlu a začala jsem jíst všechny potraviny a nemám již žádné omezení. Dnes opravdu jím jídla a potraviny, po kterých se mi dříve dostavovaly nesnesitelné křeče. Křeče a bolesti zmizely i při projevu hladu. Mám zpět chuť k jídlu a netrpím bolestmi ani před jídlem, a ani po jídle.

Digestib mi také pomohl zlepšit prokrvení končetin. Mívala jsem velice často studené končetiny, které bylo obtížné zahřát. Při pravidelném užívání se teplo do končetin vrátilo. Tento efekt byl velmi cenným bonusem k mému funkčnímu zažívání.

Doporučuji přípravek všem zimomřivějším a zejména těm, kteří mají těžkosti s trávením jídel.
Petra – Pístina

Poznámka redakce: Digestib vychází z receptury „Sedru 5“. Redakčně upraveno.

SEDRU – 5

Tato formule je odpradávna používána k podpoře našeho zažívání. Dobré a silné zažívání je základem našeho zdraví. Používáno preventivně nebo při nechutenství, únavě, pocitech chladu a celkovém vyčerpání.

Digestib (k zakoupení na eshopu DigesTib) je zahřívací a podporuje trávící oheň.
O jeho použití se můžete bezplatně poradit s naším tibetským doktorem Romanem Nenádlem.

Napsat komentář

Share This