Zapojte se do výzkumu tibetské medicíny

Zapojte se do výzkumu tibetské medicíny soutěžte, uzdravte se a vyhrajte!

O co se jedná?

Rádi bychom oslovili naše fanoušky a příznivce, ale také jejich blízké a blízké jejich blízkých, prostě všechny, kteří si myslí, že by jim tibetská medicína mohla pomoci.

Koho se to týká?

Hledáme dobrovolníky, kteří se ochotně účastní vyplnění několika dotazníků. S vybranými dobrovolníky se posléze domluví medikace a léčba pomocí produktů tibetské medicíny PADMA na cca 1-2 měsíce. Pro tento účel bude mít účastník slevu 50% na potřebné medikamenty PADMA. Navíc, účastník obdrží poradenství před a po užívání doplňků stravy, doporučení vhodné diety a životního stylu ZDARMA!

Účastník by neměl být vážně nemocen a měl by být vhodný pro užívání našich bylinných doplňků stravy, viz Upozornění níže.

Po ukončení kůry budete opět vyzváni k písemnému dotazníku nebo osobnímu rozhovoru a výsledky budou prezentovány na našem serveru.

O co se hraje:

VŠICHNI, kdo se zaregistrují během měsíce března a přijde jim potvrzení o registraci, budou mít po dobu tří měsíců 25% slevu na nákup doplňků stravy  obchod.tibetskamedicina.cz včetně poradenství ZDARMA!

Navíc, tři vylosovaní účastníci obdrží poukázky na doplňky stravy dle vlastního výběru na obchod.tibetskamedicina.cz v počtu 3ks, 2ks a 1ks balení dle pořadí.

Poznámka (*): losování proběhne tak, že všechny účastníky očíslujeme a jeden z Vás (dobrovolník) určí náhodná čísla pro výhry. Účastník musí být navíc fanoušek naší FB stránky NORBU tibetská medicína.

Upozornění

Nejsme poskytovateli zdravotních služeb ve smyslu zák. 372/2011 Sb. a ani zdravotnickými pracovníky.

Pacient by měl před podrobením se léčení pomocí tibetské medicíny vždy svůj stav (zdravotní problémy) konzultovat s příslušným lékařem a dále konzultovat s lékařem, zda terapie tibetskou medicínou může či nemůže mít eventuální neblahý vliv na jeho zdraví. Případné změny zdravotního stavu (zhoršení, komplikace) pak opět konzultovat s lékařem.

V rámci ČR je „tibetská medicína” vnímána dozorovými orgány na poli zdravotnictví jako metoda tzv. „alternativní”, kterou vzhledem ke stávající platné legislativě nelze považovat za zavedenou metodu (zák. č. 373/2011 Sb., § 33), není součástí doporučených léčebných postupů garantovaných odbornými lékařskými společnostmi, neprošla ověřováním (včetně účinku a bezpečnosti podávaných přírodních látek) a nelze tudíž dozorovými orgány na poli zdravotnictví garantovat její bezpečnost a účinnost. Veškeré procedury tak klient podstupuje po svém svobodném, informovaném rozhodnutí a na své riziko.

Tibetské přírodní preparáty nejsou lékem, ale doplňkem stravy, ve smyslu zákona.

Napsat komentář

Share This